Turnaj Fanklubů 2

Dne 7.února jsme se již podruhé zúčastnili na pozvání Fan klubu Sparta Praha Rumburk ,turnaje fan klubů. Po loňském čtvrtém místě, kdy jsme z 5 účastníků skončili na čtvrtém místě, jsme vzhledem k letošnímu silnějšímu obsazení turnaje čekali „co to s námi vyvede„.  Letošní turnaj byl rozdělen na dvě skupiny, díky tomu, že bylo pozváno celkem 8 týmů.  V naší skupině jsme měli za soupeře opět fans Teplic, zástupce fans Dukly Praha a Sparta Praha I. Úkol zněl jasně – finále!

Porazili jsme jako loni Teplice 1:0, Duklu Praha 2:1 a remizovali jsme s loňským a i letošním vítězem turnaje Sparta Praha I – 1:1. Finále nám uteklo pouze o skóre a jako druhý ze skupiny jsme postoupili do utkání o 3 místo. Tam nás čekala Sparta Praha II, bohužel, jediné prohrané utkání na turnaji v tu nejnevhodnější dobu. Ale nic, čtvrté místo nám opět sluší a spolu s pozváním pořadatelů na příští ročník jsme vyhlásili opět boj o medaile a nějakou tu vyšší příčku.

Společné posezení na závěr turnaje nás jen opět utvrdilo, že ač jsme každý vyznavačem jiných barev, to co nám je vlastní, je fotbal v jakékoliv podobě a hrát ve svých srdečních dresech je prostě super.

Nemáme sice tolik natrénováno, nebyl to Atlantic cup, ale snad jsme ukázali i našim modrobílým klukům cestu k bojovnému jaru na cestě za poháry.

 

Účastníci turnaje:

  1. Blue/White 1902 FK Mladá Boleslav
  2. Fanklub FK Dukla Praha
  3. FanClub Sparta Praha I
  4. Fanklub FK Teplice
  5. FanClub Sparta Praha II
  6. Fanklub SK Slavia Praha
  7. Fanklub Bohemians 1905
  8. Fanklub 1. FK Příbram

Skupina A:      družstva č. 1 – 4

Skupina B:      družstva č. 5 – 8